Pakalpojumi

IT attīstība

IT ir nozare, kas vienmēr attīstās un visu šo jauninājumu burzmā mēs nodrošinām atbalstu klientiem, konsultējot un veicot pētījumus par tehnoloģiskajiem risinājumiem, programmatūru vai IT risinājumiem, iegūstot optimālāko rezultātu.

IT drošība

IT sistēmas neizpaliek bez kādiem "caurumiem", kurus labprāt izmantos ļaundaris. Cīņa par datu drošību ir mūsu ikdiena, tāpēc mēs sekojam līdzi aktuālajiem IT drošības risinājumiem un iespējām uzlikt "ielāpus", lai Jūsu dati ir un paliek tikai Jūsu privilēģija.

Tirdzniecība, serviss

Pieejamā IT aprīkojuma klāsts mainās katru dienu. Mūsu speciālisti konsultēs par nepieciešamās tehnikas specifikācijām, programmu versijām Jūsu veicamajiem darbiem, kā arī piegādās un uzstādīs to nepieciešamajā vietā. Tāpat arī nodrošināsim garantijas un pēcgarantijas atbalstu iekārtu kļūdu diagnosticēšanā, labošanā un transportēšanā no/uz autorizētajiem servisa centriem.

Datu centra pakalpojumi

Daudzas lietas jau ir pieejamas "mākoņos" un tas ir labi, jo nav jādomā par savu iekārtu resursiem un daudziem tehniskiem ķēdes posmiem biznesa procesa nodrošināšanai. Uzstādīsim Jums nepieciešamo servisu uz mūsu datu centros izvietotajiem serveriem, nodrošinot mākoņošanai raksturīgo stabilitāti.

Videonovērošana

Vizuāla īpašuma uzraudzība un kontrole mūsdienās ir kļuvusi par būtisku drošības sastāvdaļu. Mūsu speciālisti konsultēs par efektīvāko un optimālāko videonovērošanas risinājumu izvēli, kā arī piegādās un uzstādīs to nepieciešamajā vietā, lai Jūsu īpašums būtu drošs pret dažāda veida apdraudējumiem.

IP Telefonija

Mūsdienīga komunikācija ir būtiska ikdienas biznesa sastāvdaļa, kas mūsu klientiem dod iespēju efektīvi pārvaldīt savus resursus aprīkojuma iegādei un uzturēšanai, kā arī samazināt pakalpojuma izmaksas. Par cik IP telefonijas risinājums ir pieejams "mākoņos", tad nodrošinām pakalpojumu arī tiem uzņēmumiem, kas ikdienā lieto tikai mobilos tālruņus, nodrošinot biroja darbinieku mobilitāti.

Klienti/Partneri

Pareiza sistēmu projektēšana un resursu izmantošana nodrošina DROŠĪBU, STABILITĀTI un EKONOMIJU, ļaujot Jums veiksmīgi attīstīties

Par mums

SIA ITVISS ir informāciju tehnoloģiju laikmeta radīts uzņēmums ar mērķi
būt par ilgstošu un uzticamu sadarbības partneri biznesa attīstībā

Sākums

ITVISS dibināts 2006.gadā un kopš tā laika veiksmīgi sniedzis atbalstu uzņēmumiem, konsultējot tos par darbībai atbilstošākajiem un izdevīgākajiem IT risinājumiem, nodrošinot pilnu servisu, ieviešot un arī uzturot klienta IT sistēmas.

Sadarbība

Gadu laikā ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ne tikai ar mūsu ilggadējiem klientiem, bet arī citiem Latvijas un starptautiskiem informāciju tehnoloģiju uzņēmumiem. Šīs sadarbības rezultātā ir radusies iespēja paplašināt piedāvātos risinājumus un gūt pieredzi dažādu risinājumu ieviešanā.

IT laikmets

Šis ir IT laikmets un aizvadītie gadi ir bijuši nepārtrauktu pārmaiņu, attīstības un inovāciju piesātināti, tieši tāpēc mēs varam novērtēt klientu uzticību mūsu ieteikumiem, izvēlētajiem risinājumiem šodienai un rītdienai.

Mūsu dzīve

Mūsu dzīve ir tehnoloģijas, tāpēc gribam dalīties mūsu prasmēs un zināšanās, sniedzot augstvērtīgu atbalstu IT sistēmu uzturēšanā, attīstībā un ikdienas darbā ar tām.

Kontakti

Piesakies bezmaksas konsultācijai!

Aizpildi formu un mēs ar Tevi sazināsimies.

+371 25 155 200

Nosūtot šo formu, jūs piekrītat personas datu apstrādei.